Egy légióssal is biztos győzelmet ért el ZTE KK a Nyíregyháza ellen

ZALAKERÁMIA-ZTE KK–MARSO-VAGÉP NYKK 83–64 (24–19, 19–17, 30–8, 10–20)
Zalaegerszeg, 600 néző. V: Cziffra, Farkas, Sabáli
ZALAEGERSZEG: VERTETICS 10/6, GÁSPÁR 29/6, HUDSON 18/3, Baki 7/3, Koma 2. Cs: Puszta 8, Borszéki, Kovács Á. 6, Kertész 2, Kerkai, Gáll 1, Kis R. Edző: Völgyi Péter
NYÍREGYHÁZA: NELSON 19, Mohácsi 10, Berkis 9, Davis 7/3, Boldizsár. Cs: Polyák 12/6, Kaluha 3, Siska, Mondzinger 2, Varga M. 2. Edző: Ferenczi Tamás
Az eredmény alakulása. 4. perc: 7–0. 13. p.: 28–19. 17. p.: 30–32. 23. p.: 56–36. 34. p.: 79–52
MESTERMÉRLEG
Völgyi Péter: – Gratulálok a csapatomnak, agresszívabbak és motiváltabbak voltunk az ellenfélnél, így biztosítottuk a nézők szórakoztatását. Gáspár Dávid csapatkapitányhoz méltóan, igazi vezérként játszott.
Ferenczi Tamás: – Gyenge kezdés után zónával egyenlítettünk, de a harmadik negyedben dekoncentráltan hat labdát eladtunk, amiből a ZTE húszpontos előnyt szerzett. Mivel több kulcsjátékosom is gyengén játszott és nagy volt a különbség, olyanokat is pályára küldtem, akik kevesebb lehetőséget kaptak eddig.