2013. május 1., szerda

Fontos győzelem idegenben: Paks II - ZTE FC 1-4

MVM PAKS II–ZALAEGERSZEG 1–4 (1–1)
Paks, 200 néző. Vezette: Nagy R. (Varga Zs., Demeter)
PAKS II: Kiss M. – Szalontai, Berkó, Féhr, Feil – Czinger (Blatt, a szünetben), Laták, Mészáros I. (Horváth M., 79.), Pintér N. – Eisenberger, Pap R. (Rab A., 79.). Vezetőedző: Lengyel Ferenc
ZTE: Vlaszák – Simonfalvi, Kocsárdi (Sluka, 62.), Nánási, Kovács G. – Seye (Babos, 83.), Máté P., Grbics, Hajdú N. – Frizoni, D. Pavicsevics (Vágó, 79.). Vezetőedző: Simon Antal
Gólszerző: Pap R. (1–0) a 3., D. Pavicsevics (1–1) a 10., Máté P. (1–2) a 72., Simonfalvi (1–3) a 77., Frizoni (1–4) a 90. percben
MESTERMÉRLEG
Lengyel Ferenc: – Csapatom nagyszerűen teljesített, két méter alatt felvettük, két méter felett viszont elveszítettük a párharcokat.
Simon Antal: – Nagyon jó mérkőzést játszottunk egy jó csapat ellen. A második félidőben rutinunknak köszönhetően nyertünk.